Biovax Glamour nowa seria L’biotica - więcej niż pielęgnacja

Seria L’biotica Biovax Glamour to propozycja intensywnej regeneracji włosów w postaci 5 linii szamponów i maseczek o bogatych konsystencjach.

Inspiracją linii były najcenniejsze dary otaczającej nas natury, które w połączeniu z subtelnymi zapachami oraz delikatnymi, połyskującymi kolorami mas dają nie tylko poczucie dogłębnej pielęgnacji włosa, ale również odczucie luksusu i ukojenia zmysłów.


Bogactwa ziemi (diamenty, minerały, złoto), mórz i oceanów (perły, kolagen, algi i kawior) oraz flory (białe trufle, orchidea, olej arganowy) odmładzają, wzmacniają, odbudowują, zmiękczają i nawilżają najbardziej wymagające włosy. Oryginalne, eleganckie opakowania produktów podkreślają ich indywidualny, wyrafinowany charakter.

 

Intensywnie regenerujące szampony i maseczki Biovax Glamour to pięć wyjątkowych linii preparatów przeznaczonych do mycia i odżywczej regeneracji włosów.

Szampon w połączeniu z maseczką tworzy zestaw dopełniających się preparatów, zapewniających niezwykle wysublimowaną pielęgnację włosów.

 

 

ARGAN & ZŁOTO

Złoto 24-karatowe – drobinki cennego kruszcu zapobiegają starzeniu komórkowemu, zachowując młodość włosów. Czyste złoto odżywia i rozświetla włosy, odmładza je i rewitalizuje. Nadaje im niezwykłe, luksusowe lśnienie i doskonały wygląd.

Organiczny olej arganowy – sekret dalekowschodniej pielęgnacji włosów, zwany płynnym złotem Maroka. To najbogatsze źródło odmładzającej witaminy E, chroniącej włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników i promieniowaniem UV. Dzięki zdolności do przenikania w głąb łodygi włosa, reperuje zniszczenia i przywraca prawidłowy poziom nawilżenia. Jego lekkość sprawia, że jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów.

Efekt na włosach:

- intensywna regeneracja i nawilżenie włosów

- widoczne odmłodzenie i rewitalizacja

- wyjątkowe rozświetlenie i blask

 

KOLAGEN & PERŁY

Proteiny Perłowe – perły to jedna z największych tajemnic ukrytych w głębinach wód. Proteiny, z których są zbudowane, w niezwykły sposób przypominają naturalną keratynę obecną we włosach: dzięki temu pielęgnują i odbudowują włosy, nadając im przepiękny, perłowy blask. 

Kolagen morski – naturalnie pozyskiwane białko tworzy na włosach swoistą warstwę ochronną, która wspaniale wygładza, chroni i utrzymuje odpowiednie nawilżenie. Nadaje włosom elastyczność i aksamitny chwyt.

Efekt na włosach:

- odbudowa i intensywna regeneracja włosów

- włosy wygładzone i aksamitne w dotyku

- szlachetny, perłowy blask

 

MINERAŁY & DIAMENTY

Pył diamentowy – subtelnie rozdrobiony pył z najcenniejszego na świecie kamienia szlachetnego nadaje włosom przepiękny, skrzący się blask i moc.

Minerały – połączenie najważniejszych dla piękna i zdrowia włosów pierwiastków, niezbędnych dla ich prawidłowego wzrostu. Minerały nie tylko odżywiają i wzmacniają włosy, przywracając im siłę i blask, ale też zbawiennie działają na skórę głowy, wspomagając utrzymanie prawidłowego poziomu jej nawilżenia. 

Efekt na włosach:

- wzmocnienie i intensywna regeneracja włosów

- włosy nawilżone i pełne energii

- diamentowy, skrzący blask

 

BIAŁE TRUFLE & ORCHIDEA

Ekstrakt z Orchidei – wyciąg z tych egzotycznych, kosztownych kwiatów działa wyjątkowo nawilżająco i zmiękczająco na włosy. Hamuje również działanie wolnych rodników, przyczyniając się do dłuższego zachowania młodości włosów.

Białe Trufle – jeden z najrzadszych składników na świecie, symbol prestiżu i wyrafinowanego smaku. Należy do najbogatszych źródeł witamin z grupy B, działających na włosy upiększająco i zdrowotnie. Poprawia wytrzymałość włosów, odżywia je, chroni przed kruchością i łamliwością.

Efekt na włosach:

- wyjątkowo miękkie, intensywnie zregenerowane włosy

- włosy nawilżone i odżywione

- piękno i zjawiskowy blask

 

ZŁOTE ALGI & KAWIOR

Ekstrakt z Kawioru – bogactwo składników odżywczych zamkniętych w czarnych perełkach kawioru sprawia, że składnik ten wszechstronnie działa na włosy: dzięki zawartości przeciwutleniaczy chroni je przed utratą koloru i zachowuje ich młodość,
a witaminy i minerały rewitalizują je i nawilżają.

Złote Algi – dzięki zawartości białek, witamin i minerałów algi morskie stanowią przebogate źródło składników nawilżających i wzmacniających włosy. Złote algi z rodzaju Laminaria wykazują dodatkowo aktywność przeciwko promieniom UVB, chroniąc włosy przed fotostarzeniem.

Efekt na włosach:

- wyjątkowo miękkie, intensywnie zregenerowane włosy

- włosy nawilżone i odżywione

- piękno i zjawiskowy blask