BIOVAX Limited Collection

 

Opracowując koncepcję nowego kosmetyku zadajemy sobie bardzo wiele pytań – zarówno o najnowsze trendy pielęgnacyjne, oczekiwane efekty, składniki aktywne  –  jak i preferencje naszych Klientów.

 

Zanim produkt trafi na półkę mieszamy, obliczamy, badamy, kreujemy, spotykamy się w zespołach, dyskutujemy – ale także weryfikujemy i dowiadujemy się – śledzimy blogi, fora kosmetyczne, nasze profile w mediach społecznościowych. L’biotica BIOVAX powstaje dla Ciebie, z myślą o zdrowiu i pięknie Twoich włosów!

 

 

 

Dzisiaj uchylamy rąbka tajemnicy i prezentujemy trzy pytania, które zadaliśmy sobie podczas tworzenia receptury, zapachu i opakowań BIOVAX Limited Collection. Odpowiedzi przygotowaliśmy we współpracy z p. Olgą Chrzanowską, specjalistką ds. chemii kosmetycznej L’biotica. 

 

BIOVAX ma już tyle linii – dlaczego wprowadzamy kolejne, gdzie leży źródło inspiracji?

W L'biotica inspirują nas składniki aktywne pochodzące z najróżniejszych zakątków świata. Uważamy, że ile kultur, obszarów geograficznych – tyle definicji piękna. Jaśmin indyjski oraz wiśnia japońska zachwyciły nas nie tylko swoimi drogocennymi właściwościami kosmetycznymi, ale również historią i efemerycznym pięknem. Poszukując inspiracji na kolejną linię chcemy być jeszcze bliżej natury, staramy zagłębiać się w najbardziej nietuzinkowe źródła składników aktywnych. Pragniemy rozpieszczać zmysły zapachem, kolorem, designem opakowań – a jednocześnie zapewnić skuteczną pielęgnację, wybierając składniki o wyjątkowym i skutecznym działaniu na strukturę włosa i skórę głowy.

 

Czym Limitowana Kolekcja będzie różnić się od poprzednich regenerujących i nawilżających serii BIOVAX?

Osadzające się na włosach cząsteczki metali, minerałów oraz innych substancji, znajdujących się w zanieczyszczonym powietrzu zwiększają ciężar i chropowatość każdego kosmyka, co prowadzi do dalszych uszkodzeń, takich jak łamliwość oraz rozdwajanie się końcówek. Nasza limitowana seria Biovax Limited Collection bogata jest w micelle, które odnajdują i usuwają zanieczyszczenia z powierzchni włosów, nie pozbawiając ich składników odżywczych, których potrzebują – dzięki temu włosy pozostają czyste, mocne i zregenerowane.

 

 

Dlaczego warto polecić te produkty mamie lub przyjaciółce?

To, czym wyróżnia się marka Biovax to przede wszystkim bezpieczeństwo, sztuka łączenia i zaufanie. Składy kosmetyków są starannie przemyślane, zapewniają aktywne działanie pielęgnacyjne i wiele korzyści dla skóry. Nie ma w nich tego, co zbędne - olejów mineralnych, silikonów, silnych detergentów i parabenów. Są za to oleje roślinne, ekstrakty, hydrolizaty protein i minerały. Dobrane starannie, będące surowcami wysokiej jakości. Służące pięknu i dobrej kondycji skóry. W szamponach i maskach Biovax surowce roślinne łączą się z nowoczesną technologią i kompleksowymi badaniami w laboratoriach. Dzięki temu ich działanie jest jeszcze bardziej skuteczne, a wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia i skóry.

 

 

 

Poznaj bliżej limitowaną kolekcję BIOVAX:

 

BIOVAX LIMITED COLLECTION Jaśmin indyjski, mleko kokosowe – rekonstrukcja włosów zniszczonych

Rekonstruująca maseczka  intensywnie regeneruje zniszczone włosy i pobudza zmysły zapachem indyjskiego jaśminu połączonego z subtelną nutą kokosu. Zawiera naturalne składniki, które głęboko odżywiają włosy, przywracają im energię i blask.

 

Micelarny szampon BIOVAX oparty na wyjątkowo delikatnej formule micelarnej, skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy, zapewniając jej niezbędny poziom nawilżenia. Intensywnie regeneruje zniszczone włosy i pobudza zmysły zapachem indyjskiego jaśminu połączonego z subtelną nutą kokosu. Szampon BIOVAX to rekonstrukcja dla włosów suchych, zniszczonych, pozbawionych witalności i połysku.

 

Mleko kokosowe – zawarte w nim proteiny, posiadają zdolność naprawiania przerwanych wiązań keratyny, dzięki czemu odbudowują osłabioną i zniszczoną strukturę włosa.

Jaśmin indyjski – zapewnia głębokie nawilżenie i poprawę elastyczności włosów. Wykazuje silną aktywność przeciwko działaniu szkodliwych czynników zewnętrznych.

 

Efekt proteinowej odbudowy z maską i szamponem (najlepiej stosować w duecie):

  • odbudowa i regeneracja włosów,
  • intensywne wygładzenie i nawilżenie,
  • zadbany, zdrowy wygląd,
  • zmysłowy, długotrwały zapach.

 

 

 

BIOVAX LIMITED COLLECTION Wiśnia japońska, mleko migdałowe  – nawilżenie włosów suchych

Nawilżająca maseczka  intensywnie regeneruje suche i zniszczone włosy, pobudza zmysły zapachem wiśni japońskiej połączonej z subtelną nutą migdałów. Zawiera naturalne składniki, które głęboko odżywiają włosy, przywracają im energię i blask.

 

Micelarny szampon BIOVAX oparty na wyjątkowo delikatnej formule micelarnej, skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy, zapewniając jej niezbędny poziom nawilżenia. Intensywnie regeneruje zniszczone włosy i pobudza zmysły zapachem wiśni japońskiej połączonej z subtelną nutą migdałów.

 

Mleko migdałowe – zawarte w nim proteiny chronią włosy przed uszkodzeniami powstałymi w wyniku działania czynników zewnętrznych, wygładzają włosy i kondycjonują je, zwiększają ich elastyczność i redukują ryzyko łamania.

Wiśnia japońska – zapewnia włosom optymalne nawilżenie, sprawia, że stają się miękkie i zregenerowane. Wysoka zawartość witamin sprawia, że włosy stają się idealnie gładkie i lśniące bez efektu obciążenia.

 

Efekt proteinowej odbudowy z maską i szamponem (najlepiej stosować w duecie):

  • intensywne nawilżenie i regeneracja włosów,
  • wzmocnienie i wygładzenie na całej długości,
  • zadbany, zdrowy wygląd,
  • piękny, wyrazisty zapach.

 

Warto spróbować egzotycznej pielęgnacji włosów z nowościami BIOVAX.