Biovax Opuntia Oil & Mango - vegan friendly!

 

Natura, kuchnia i kosmetyki chyba od zawsze ze sobą flirtowały :). Jakiś czas temu, ten niezobowiązujący flirt zamienił się w stabilny, oparty na przyjaźni, związek pod hasłem VEGAN FRIENDLY.

Inspirowany naturą trend VEGE z powodzeniem przeniknął z kuchennego stołu na łazienkową półkę. VEGE praktykujemy coraz częściej – nie tylko "stojąc przy garnkach", ale także pod prysznicem, czy przed lustrem. Jak? Stosując kosmetyki, które nie zawierają składników odzwierzęcych, np. kolagenu, wosku, miodu pszczelego, mleka, piżma i – oczywiście – zgodnie z przepisami, nie sa testowane na zwierzętach.

 

 

V-lifestyle to więcej, niż dieta i bojkot futer

 

VEGE dotyczy nie tylko kulinariów, kosmetyków, czy sposobu ubierania się (bojkot naturalnych skór oraz futer). Jest to konkretna postawa moralna. Weganie np. nie popierają cyrków, w których występują zwierzęta, dbają o zachowanie środowiska fauny w jego naturalnym stanie, protestują przeciwko niehumanitarnemu ubojowi zwierząt. Są też bardzo świadomymi konsumentami – wnikliwie czytają etykiety i dokładnie selekcjonują produkty, które trafiają do ich koszyków.  

 

 

Dobry skład to podstawa

 

Sięgając po kosmetyki z nowej serii BIOVAX Opuntia Oil & Mango VEGE entuzjaści nie będą zawiedzeni! Nowa seria BIOVAX, przeznaczona do włosów zniszczonych i bardzo zniszczonych, jest w 100% VEGAN FRIENDLY. Wyróżnia ją nie tylko energetyczny zapach i wysoka skuteczność działania, ale przede wszystkim dobry skład.

W szamponie, odżywce, masce oraz balsamie BIOVAX znajdziecie ekstrakt z opuncji figowej i masła mango – czyli z owoców, które doskonale sprawdzają się w zdrowym menu (koktajlach, sałatkach, napojach), od lat traktowane są jako cenne źródło witamin i kwasów tłuszczowych.

Tworząc nową serię myśleliśmy o stworzeniu „pysznego”, witaminowego koktajlu włosów, zapewniającego ich głęboką – lipidową odbudowę. Kto powiedział, że Twoje włosy nie mogą być „na VEGEdiecie”, zapewniającej im kompleksową regenerację, zdrowy blask i pełne odżywienie?

 

 

Przepis na zdrowy VEGE koktajl dla Twoich włosów

 

Linia BIOVAX Opuntia Oil & Mango zawiera kompleks naturalnych substancji lipidowych LipidFX, który odbudowuje i cementuje zniszczoną powierzchnię włosa, przywracając jej gładkość i połysk.

  • Olej z opuncji jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-6 i Omega-9, które tworzą ochronną warstwę na włosach. Drogocenny olej sprawia, że włosy stają się idealnie gładkie i lśniące bez efektu obciążenia.
  • Masło Mango spektakularnie wygładza włosy i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Dyscyplinuje włosy, ułatwiając ich układanie.
  • Ceramidy są naturalnym cementem, łączącym łuski włosa. Odbudowują suche, zniszczone włosy, dzięki czemu stają się sprężyste, elastyczne i dobrze nawilżone.

 

Aplikuj codziennie (szampon, odżywkę, balsam) i raz lub dwa razy w tygodniu (maskę).

 

Regularne stosowanie całej serii zapewni następujące efekty:

  • widocznie wygładzona i uszczelniona powierzchnia włosów,
  • włosy lśniące, miękkie i intensywnie nawilżone,
  • odbudowana struktura włosów, odporna na uszkodzenia,
  • pasma głęboko zregenerowane i zdyscyplinowane.

 

 

Dowiedz się więcej o produktach:

1. Maska intensywnie regenerująca OPUNTIA OIL & MANGO

2. Szampon intensywnie regenerujący OPUNTIA OIL & MANGO 

3. Balsam odbudowujący OPUNTIA OIL & MANGO

4. Odżywka ekspresowa OPUNTIA OIL & MANGO