Keratyna potrzebna od zaraz!

 

 

30% Polek uważa, że ich włosy są zniszczone i zdecydowanie zbyt suche. Jeśli wiesz, że przynależysz to tej grupy i Twoje włosy wołają o pomoc – nie zwlekaj! Rzuć im koło ratunkowe w postaci keratynowej odbudowy.

 

 

 

 

 

 

Zaczynamy od nowa?

Koloryzacja, stylizacja lokówką, modelowanie z użyciem prostownicy, ekspozycja na promieniowanie UV – która z nas „nie przerabia tego” (prawie) codziennie? Wspomniane czynniki powodują codzienny ubytek głównego budulca włosów, produkowanego w mieszkach włosowych – keratyny. Keratyna to białko należące do grupy białek włóknistych, tworzące łodygę włosa, warunkujące jego dobrą kondycję, gładkość oraz połysk. Hydrolizaty keratyny są substancjami o silnie regenerujących i odżywczych właściwościach.

Brak keratyny to brak blasku, miękkości oraz zdrowia włosów. Objawem braku keratyny jest także mała podatność pasm na układanie. Jak zatem uzupełnić cenną keratynę?

 

 

Budujące rozwiązania

Jedną z metod jest profesjonalny zabieg przeprowadzany w salonie fryzjerskim, zwany keratynowym prostowaniem włosów. Zabieg ten pozwala na dogłębną rekonstrukcję zniszczonych i suchych włosów. Gwarantuje wygładzenie oraz wyprostowanie pasm. Efekt wygładzenia utrzymuje się ok. 5-ciu miesięcy – wiele pań rezygnuje w tym czasie z modelowania.  

Dobrą metodą jest także pielęgnacja włosów z wykorzystaniem produktów zawierających keratynę. Podstawą takiej pielęgnacji jest konsekwencja aplikacji i starannie dobrane kosmetyki, faktycznie uzupełniające niedobór naturalnych składników budulcowych osłonki włosa oraz plombujących jej uszkodzone miejsca.

 

 

Piękny włos to zdrowy włos!

O gustach się nie dyskutuje, ale jedno jest prawie pewne – kształt fryzury, długość pasm, ich kolor jest często mniej ważny, niż dobra kondycja włosa. Nawet bardzo krótkie włosy mogą być piękną ozdobą, jeśli są nawilżone, miękkie i pełne blasku. Z kolei, nawet najbardziej precyzyjne, modne oraz twarzowe uczesanie może nie „zatuszować” zniszczonych pasm. Szybkimi krokami zbliża się lato i słoneczne dni, podczas których Twoje włosy będą narażone na silne promieniowanie UV – już teraz podaruj im keratynową odnowę. 

 

 

 Dowiedz się więcej o produktach:

1. Maska intensywnie regenerująca Keratyna + Jedwab

2. Szampon regenerujący Keratyna + Jedwab 

3. Odżywka BB 60 sekund Keratyna + Jedwab

4. Odżywka bez spłukiwania Keratyna + Jedwab