Odżywki w piance BIOVAX Glamour

 

Zapewne nie raz zastanawiałaś się po jaki produkt sięgnąć, by skutecznie dbać włosy cienkie, ze skłonnością do obciążania - tak, by odpowiednio zregenerować pasma, a zarazem zachować ich świeży wygląd przez cały dzień. Sam szampon nie wystarczy, a z tradycyjnymi odżywkami Twoim delikatnym włosom niekoniecznie „jest po drodze”.

 

Włosy skłonne do obciążania, potrzebują doskonale wyważonej, lekkiej formuły, która dostarczy im potrzebnych składników odżywczych, a jednocześnie – dzięki swojej lekkości – nie obciąży włosów i sprawi, że przez cały czas będą wyglądały świeżo i atrakcyjnie. 

 

 

To właśnie z myślą o delikatnych, cienkich, podatnych na obciążanie pasmach stworzyliśmy odżywki BIOVAX Glamour w piance. Dzięki nim pielęgnacja „trudnych” włosów zacznie przychodzić lekko!

 

 

Do wyboru są cztery rodzaje pianek, zgodne z liniami Biovax Glamour. Każdy z kosmetyków ma swoje przeznaczenie i ukierunkowane działanie:

  • Biovax Glamour Gold – wygładzenie włosów niesfornych - Odżywka zawiera czyste 24-karatowe złoto rozświetlające włosy oraz olej arganowy, który wnika w głąb włosa, wygładza go i reperuje zniszczenia.
  • Biovax Glamour Diamond – wzmocnienie włosów osłabionych - Odżywka zawiera cenny diamentowy pył rozświetlający włosy oraz minerały z krystalicznie czystych wód wulkanicznych, niezbędne do ich prawidłowego wzrostu.
  • Biovax Glamour Caviar – nawilżenie włosów suchych - Odżywka zawiera ekstrakt z kawioru, dogłębnie nawilżający włosy oraz algi morskie, które wzmacniają je i zapobiegają puszeniu się.
  • Biovax Glamour Pearl – odbudowa włosów zniszczonych - Odżywka zawiera ekstrakt z perły, który odbudowuje ubytki w strukturze włosa oraz kolagen zapobiegający jego dalszym zniszczeniom.

 

Konsystencja pianki umożliwia równomierne rozprowadzanie produktu, pielęgnuje włosy na całej ich długości, pozostawiając uczucie lekkości przez cały dzień.

 

Po zastosowaniu odżywki w piance włosy są zregenerowane, jedwabiście miękkie i pełne blasku, wyglądają zdrowo i atrakcyjnie. Zachowują swoją naturalną objętość i świeżość.