PROSTE ROZWIĄZANIE NA EKSTREMALNE SYTUACJE

 

Wakacje nie są najszczęśliwszym okresem dla włosów. Słona woda, skwar lejący się z nieba, szalone koloryzacje i co wieczór inna stylizacja. Co więcej, niektóre wyjazdy są dla nich prawdziwą szkołą przetrwania.

 

Festiwale muzyczne, obozy pod namiotem, biwakowanie w głuszy bez dostępu do bieżącej wody. To sytuacje, w których ciężko o wieloetapową pielęgnację, a czasami nawet zwykłe mycie staje się wyzwaniem.

 

 

 

Właśnie dlatego w wakacyjnej kosmetyczce nie może zabraknąć suchego szamponu. Te lekkie i pięknie pachnące produkty pozwalają oczyścić i odświeżyć włosy oraz skórę głowy w kilka chwil, bez użycia wody. Wystarczy silnie potrząsnąć pojemnik, spryskać włosy partiami z odległości ok. 20 cm, wmasować szampon we włosy i po odczekaniu chwili wyczesać je, w celu pozbycia się nadmiaru kosmetyku.

Ten prosty zabieg pozwala przedłużyć uczucie komfortu pomiędzy myciami włosów. Świetnie sprawdza się również jako podstawa szybkiej reanimacja grzywki, w chwili gdy pozostałe partie włosów nie wymagają jeszcze odświeżenia.

 

Suchy szampon to również sprytny sposób na zwiększenie objętości włosów. Kosmetyki te lekko i trwale unoszą włosy u nasady i dodają im puszystości, skutecznie eliminując wrażenia przyklapnięcia.

Należy jednak pamiętać, że suche szampony nie są w stanie w pełni zastąpić klasycznego mycia i ich pielęgnacji z wykorzystaniem masek oraz odżywek. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby swoją ulubioną linię kosmetyków BIOVAX uzupełnić o suchy szampon, aby móc stosować go w ekstremalnych sytuacjach.

 

W tej chwili w naszej ofercie dostępne są suche szampony z czterech linii: BIOVAX Botanic, BIOVAX Opuntia Oil & Mango, BIOVAX Limited Węgiel Aktywny & Acai Amazońskie oraz BIOVAX Limited Japońska Wiśnia & Mleko Migdałowe. Dwa ostatnie produkty można zakupić wyłącznie w sieci Rossmann.