Szlachetna kuracja z Biovax Glamour

 

Perły, diamenty, złoto i kawior od wieków uważane były za największe bogactwa natury. Wszystkie te komponenty były bardzo cenione. Ludzie intuicyjnie wierzyli w niezwykłe ich właściwości, a dziś juz wiadomo, że piękno i bogactwo to nie jedyne ich walory. 

 

Dzisiejsze technologie pozwalają na wykorzystanie i umieszczenie tych komponentów w recepturach kosmetyków. Składowe preparatów kosmetycznych coraz częściej są pochodzenia naturalnego. Drogocenne składniki, zainspirowane najcenniejszymi darami natury nie są już rzadkością.

 

Bogactwa ziemi, mórz i oceanów są dobrze tolerowane przez skórę, świetnie sprawdzają się w pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Odmładzają, wzmacniają, odbudowują, zmiękczają i nawilżają najbardziej wymagającą skórę i włosy. Dodatkowo ofiarują odczucie luksusu i ukojenia zmysłów. 

 

Laboratorium L'biotica oferuje luksusową pielęgnację włosów z serią produktów Biovax Glamour. To wyjątkowe linie preparatów, przeznaczonych do mycia i odżywczej regeneracji włosów. Szampon w połączeniu z maseczką tworzy zestaw dopełniających się kosmetyków, zapewniających niezwykle wysublimowaną pielęgnację włosów. Dodatkowo luksusowe oleokremy intensywnie odżywią i wygładzą włosy.